ORDU KLOZET SERVİS MONTAJ

Klozetlerde yaşanan su doldurmama/ yıkama yapmama/ klozet içerisine su kaçağı vb. arızalarınız veya bakım talepleriniz hangi marka olursa olsun tarafımızdan çözümlenmektedir.

Onur Tesisat olarak Ordu’nun her bölgesinde klozetlerinizde oluşan arızaların tamir ve bakımı için işinde tecrübe sahibi ustalarımız evlerinize ve iş yerlerinize gelip sifon klozet asma rezervuar gibi ürünlerinizi tamiri ve bakımını gerçekleştirir.

hizmetlerimiz

Klozet tamiri son derece önemli bir durum olduğundan mutlaka iş hakkında bilgili ve deneyimli ustalara teslim edilmelidir. Aksi halde konunun biraz daha büyümesine ve daha fazla olumsuzluk ortaya çıkarmasına neden olunabilir. 

samsun gömme rezervuar servis

klozet tamir montajı

Klozet rezervuar, taharet çubuğu, flexs bağlantıları, taharet musluğu gibi bozulabilecek donanımları vardır. Ancak bunların arasında en çok rezervuarın iç takımı arızalanır. Klozetin sifonu hiç dolmuyor ise yahut klozet dolduğu su dolduğu halde kapanmıyorsa ve içeri sürekli su sızdırıyorsa iç takım arızalanmıştır ve değişmelidir. Onur Tesisat olarak Ordu Klozet Tamiri & Değişimi yapıyoruz. Arızalanan her çeşit parça elimizde mevcuttur.

Ordu’da klozet tamiri ve değişimi yapan firmamız klozet tamiri konusunda uzman ekibi ile sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmaktadır. Bilgi almak ve tamir işlerinizi çözüme kavuşturmak için işin uzmanına, bize ulaşabilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Call Now Button
Open chat