ORDU MUSLUK TAMİRİ SERVİSİ

Evinizde, işyerinizde veya bahçenizde bulunan musluk arızalarını gidermekteyiz. Yeni nesil musluk bataryalarında da yaşadığınız tamir ihtiyacında uzman servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Onur Tesisat olarak Ordu’nun her bölgesinde musluk ve bataryalarınızda oluşan arızaların tamir ve bakımı için işinde tecrübe sahibi ustalarımız evlerinize ve iş yerlerinize gelip her çeşit marka musluk ve bataryalarınızın tamiri ve bakımını gerçekleştirir.

Musluk tamir ve tesisatı

suyunuzu koruyun

Eskimiş, yıpranmış ya da uzun süredir değiştirilmemiş musluklar bir süre sonra akıtmaya veya damlatmaya başlayabilir. Bu gibi can sıkıcı durumlarda eğer kendiniz tamir edemiyor iseniz evinize veya iş yerinize işin uzmanını bir tesisatçıyı çağırın. Onur Tesisat olarak sizlerin sorunlarını çözmek için burdayız. Musluğunuzu yaptırın; suyunuzu koruyun.

musluk tamir usta onur tesisat

musluk montajı ve tamiri

Musluk tamirleri ve değişimleri, batarya montajı değişimi, banyo tesisatları, mutfak tesisatları, tuvalet (WC) tesisat sorunlarınız için tüm Samsun genelinde hizmet vermekteyiz. Evinize, apartmanınıza, iş yerinize, ofisinize , dükkanıza gelmemiz için telefonla bizlere ulaşmanız yeterli. Uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Call Now Button
Open chat